رضا عطاران (زادهٔ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۴۷ در مشهد) بازیگر، کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس،خواننده و تدوینگر ایرانی است. اولین حضور او در تلویزیون در مجموعه بیداران در سال ۱۳۶۹ به کارگردانی اصغر عبداللهی آغاز شد. در سال ۱۳۸۱ در کلاه‌قرمزی و سروناز حضور پیدا کرد. در سال ۱۳۸۶ با بازی در سریال خروس جنگی، مورد توجه قرار گرفت. عطاران در سال ۱۳۸۸ در فیلم نیش زنبور بازی کرد. این فیلم در مجموع ۱ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان فروش داشت. او در سال ۱۳۸۹ در ورود آقایان ممنوع به ایفای نقش پرداخت. این فیلم سال ۱۳۹۰ اکران شد. عطاران سال ۱۳۹۲ در فیلم طبقه هساث بازیگری کرد. او برای این بازی برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد در سی و دومین جشنواره فیلم فجر شد. او به دلیل موفقیت‌های هنری که با بازی در فیلم‌های طبقه حساس، رد کارپت و کلاشینکف کسب کرد، با سودآوری ۱٬۶ میلیارد تومان، سودآورترین بازیگر سینمای ایران در سال ۱۳۹۳ لقب گرفت. رضا عطاران در سال ۱۳۹۳ در فیلم نهنگ عنبر به کارگردانی سامان مقدم به ایفای نقش پرداخت. او سال ۱۳۹۵ در دنباله فیلم نهنگ عنبر در نهنگ عنبر ۲: سلکشن رؤیا بازی کرد. این فیلم ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ در سینماهای ایران اکران شد و در مجموع بیش از ۲۰ میلیارد تومان فروش داشت. او در سال ۱۳۹۶ در فیلم هزارپا بازی کرد. این فیلم با فروش بیش از ۳۰ میلیارد تومان در گیشه، پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران می‌باشد.

رضا عطاران emadfilm.ir
رضا عطاران
عطاران در مراسم اکران فیلم‌های داریوش مهرجویی در کیش
نام اصلیرضا عطاران
زمینه فعالیتبازیگر، کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس،تدوینگر، خواننده
تولد۲۰ اردیبهشت ۱۳۴۷ (۵۰ سال)
مشهد[
والدینذبیح الله عطاران
محل زندگیتهران
ملیتایرانی
پیشههنرپیشه بازیگر،کارگردان،خواننده تدوینگر،فیلم نامه نویس
سال‌های فعالیت۱۳۶۹ تا اکنون
همسر(ها)فریده فرامرزی
صفحه در وب‌گاه IMDb
صفحه در وب‌گاه سوره
جوایزجوایز سیمرغ بلورینبهترین کارگردانی بخش نگاه نو/خوابم می‌آد/جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۰
بهترین بازیگر نقش اول مرد/طبقه هساث/جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۲

دوران کاری

دهه ۱۳۶۰ و ۱۳۷۰

حضور او در تلویزیون با بازی در مجموعه بیداران در سال ۱۳۶۹ به کارگردانی اصغر عبداللهی آغاز شد. اما آغاز پیشرفت او در بازیگری به مجموعه پرواز ۵۷ مربوط می‌شود. یک سال بعد در ساعت خوش حضور پیدا کرد. این مجموعه باعث پیشرفت عطاران در بازیگری شد.[

وی در سال ۱۳۷۷ به همراه مجید صالحی و یوسف تیموری در مجموعه مجید دلبندم بازی کرد. وی علاوه بر بازیگری در این سریال نویسنده و کارگردان آن هم بود. در سال ۱۳۷۹ عطاران در مجموعه قطار ابدی بازیگر، کارگردان هنری و نویسنده بود. این مجموعه شوخی با داستان‌هایی چون حسن کچل، شهرزاد قصه گو و رابین هود بود، اما در واقع در آن نوعی از نقد مسائل هم وجود داشت. این مجموعه از برنامه‌های تلویزیونی موفق سال‌های پایانی دهه ۷۰ به‌شمار می‌رود.

دهه ۱۳۸۰

عطاران در سال ۱۳۸۰ در سریال زیر آسمان شهر به نویسندگی پرداخت. عطاران در سال ۱۳۸۱ به عنوان بازیگر در کلاه‌قرمزی و سروناز حضور پیدا کرد. در سال ۱۳۸۳ در مجموعه خانه به دوش علاوه بر بازیگری، نویسندگی و کارگردانی هم انجام داد. پس از آن در کنار سعید آقاخانی مجموعه متهم گریخت را ساخت. بعد از آن در سینمایی کلاهی برای باران و مجموعه کتاب‌فروشی هدهد بازیگری کرد. عطاران در سال ۱۳۸۵ در ترش و شیرین کارگردانی، بازیگری و خوانندگی کرد. او سال بعد با بازی در سینمایی خروس جنگی درخشید. این فیلم مورد توجه مردم قرار گرفت.

در سال ۱۳۸۸ عطاران در فیلم نیش زنبور بازی کرد. علی سرتیپی تهیه‌کننده این فیلم، آن را متفاوت‌ترین کمدی سال‌های اخیر سینمای ایران اعلام کرد. این فیلم پس از ۷۲ روز اکران در ۲۵ سینما در مجموع ۱ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان فروش داشت.

دهه ۱۳۹۰

رضا عطاران در سال ۱۳۸۹ در ورود آقایان ممنوع به ایفای نقش پرداخت. این فیلم در سال ۱۳۹۰ اکران شد و عطاران را در بازیگری به تثبیت رساند.

در سال ۱۳۹۱ عطاران در فیلم دهلیز در کنار هانیه توسلی بازی کرد. این فیلم در اولین نمایش خود روی پرده جشنواره فیلم فجر رفت. عطاران برای بازی در این فیلم نامزد جایزه سیمرغ بلورین بازیگر نقش اول مرد شد. او همچنین جایزه بهترین نقش اول مرد هفتمین جشن انجمن منتقدان را دریافت کرد. وی خطاب به حضار برای گرفتن بهترین جایزه بازیگر مرد با لحن طنزی گفت: «خوشحالم اگر این جایزه حتی اگر حقم نبود، این جایزه را گرفتم. در این دوره از دست منتقدان جایزه گرفتن برایم اهمیت بسیاری دارد و در دوره قبل اوضاع سینما خیلی قمر در عقرب بود!»

عطاران سال ۱۳۹۲ در سی و دومین جشنواره فیلم فجر برای طبقه حساس برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد شد، در حالی که به گفته فرامرز قریبیان یکی از اعضاء هیئت داوران آن دوره، جایزه به اتفاق آرا به نوید محمدزاده بازیگر فیلم عصبانی نیستم تعلق گرفته بود که تحت تأثیر فشارهای بیرونی جایزه به رضا عطاران رسید. عطاران ۴ روز بعد از اختتامیه در گفتگویی سیمرغ بلورین دریافتی اش از جشنواره فیلم فجر را متعلق به نوید محمدزاده بازیگر فیلم “عصبانی نیستم!” دانست.

عطاران در سال ۱۳۹۲ در طبقه هساث به بازیگری پرداخت. اکران این فیلم از تاریخ ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ آغاز شد و تا ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ بدون هیچ تبلیغاتی در تلویزیون یک میلیارد و چهارصد و پنجاه میلیون تومان فروش در تهران داشت. در نشست این فیلم در جشنواره فیلم فجر عطاران در پاسخ به این پرسش که «آیا شما برای خنداندن مردم حاضرید دست به هر کاری بزنید و به نظر می‌رسد نوعی قبح شکنی برای خنداندن مردم در بازیتان دیده می‌شود» عنوان کرد: «من خیلی در میان مردم هستم ماشین آنها سوار می‌شوم آنها را می‌بینم همه از من خواهش می‌کنند و می‌گویند کاری بساز تا ما بخندیم به نظرم نیاز جامعه امروز خندیدن است. حتی یکی از دوستان منتقد چندی پیش در جایی گفته بود عطاران برای اینکه مردم را بخنداند حاضر است شلوارش را هم پائین بکشد. من حاضرم برای خنداندن مردم شلوارم را هم پائین بکشم. من یک ذره جلوی احساساتم را گرفتم اما این واقعاً نیاز جامعه است.» این گفته باعث واکنش افراد زیادی شد. جمشید مشایخی از این حرف انتقاد کرد و گفت: «آقای رضا عطاران اگر می‌خواهید مردم را بخندانید بهتر است از بالای یک درخت چنار بپرید که مردم بخندند نه اینکه آن سخن زشت را به کار ببرید که من از گفتنش شرم دارم.»رضا عطاران در مصاحبه‌ای که با احسان علی‌خانی در ویژه برنامه نوروزی شبکه سوم داشت، نسبت به ماجرای صحبت‌هایش در نشست خبری طبقه هساث که موجب جنجال‌هایی شده بود آن را یک سوءتفاهم قلمداد کرد.

عطاران در سال ۱۳۹۲ در فیلم استراحت مطلق به کارگردانی عبدالرضا کاهانی بازی کرد. این فیلم در سال ۱۳۹۳ اکران شد. در این فیلم تماس بدنی عطاران و همسرش بسیار جنجالی شد. این فیلم قرار شد با اصلاحاتی رو به رو شود اما به دلیل کوتاه بودن خود فیلم امکان کوتاه‌تر شدن نداشت. عبدالرضا کاهانی در مقابل این اصلاحات مقاومت کرد و بیان کرد که عطاران با همسرش به بازی می‌پردازد.

عطاران به موجب موفقیت‌های هنری که با بازی در فیلم‌های طبقه حساس، رد کارپت و کلاشینکف کسب کرد، با سودآوری ۱٬۶ میلیارد تومان، سودآورترین بازیگر سینمای ایران در سال ۱۳۹۳ لقب گرفت.

عطاران در سال ۱۳۹۳ در فیلم نهنگ عنبر به ایفای نقش پرداخت. این فیلم ساخته سامان مقدم بود. این فیلم در ابتدا قرار بود در سی و سومین دوره جشنواره فجر به نمایش درآید. اما این اتفاق نیفتاد و فیلم پس از بررسی و بازبینی دوباره، در اواخر اردیبهشت وارد سینما شد. پس از فیلم نهنگ عنبر، عطاران در دو فیلم گینس و من سالوادور نیستم بازی کرد. پس از موفقیت در فیلم من سالوادور نیستم عطاران در فیلم دراکولا به بازیگری، کارگردانی و نویسندگی پرداخت. این فیلم نقدهای منفی دریافت کرد.

رضا عطاران در سال ۱۳۹۵ در نهنگ عنبر ۲: سلکشن رؤیا بازی کرد. این فیلم ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ در سینماهای ایران اکران شد. این فیلم با فروش بیش از ۲۰ میلیارد تومان دومین فیلم پرفروش تاریخ سینمای ایران است. عطاران پس از این فیلم در فیلم هزارپا به ایفای نقش پرداخت. این فیلم با بیش از ۳۰ میلیارد تومان فروش در گیشه، پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران است. این فیلم همچنین نخستین فیلم ۳۰ میلیاردی سینمای ایران است. پس از آن عطاران در فیلم مصادره به بازیگری پرداخت.عطاران در این فیلم در نقش یک مأمور ساواکی ظاهر می‌شود.

زندگی شخصی

عطاران فرزند سوم خانواده است. وی در سال ۱۳۷۳ با فریده فرامرزی بازیگر سینما ازدواج کرد. او در مصاحبه ای در خصوص بچه دار نشدن گفت: «اگر قرار را بر بودن یا نبودن [بچه] بگذارید به نظرم نبودن بهتر است. از ابتدا هم با همسرم هم عقیده بودیم و از قبل از ازدواج هم به صورت جدی بر فرزند دار نشدن توافق کردیم.»

جوایز

سالجایزهبخشفیلمنتیجه
۱۳۹۰سیمرغ بلورینبهترین کارگردانی، بخش نگاه نوخوابم می‌آدبرنده
سیمرغ بلورینبازیگر نقش اول مردنامزدشده
تندیس جشن خانه سینمااسب حیوان نجیبی استبرنده
۱۳۹۱لبخند زرینبهترین بازیگر مرد کمدیاسب حیوان نجیبی است
ورود آقایان ممنوع
برنده
جشن انجمن منتقدانبازیگر نقش اول مردبی خود و بی جهتبرنده
سیمرغ بلوریندهلیزنامزدشده
۱۳۹۲جشن انجمن منتقدان[برنده
سیمرغ بلورینطبقه حساسبرنده
۱۳۹۶سیمرغ بلورینمصادرهنامزدشده

سینما

سالنام فیلمنقشسمتکارگردانتهیه‌کنندهاکران
۱۳۹۷آزاد مثل هوارسولبازیگرعبدالرضا کاهانی
۱۳۹۷زیر نظربازیگر، مشاور کارگردانمجید صالحیرامبد جوان، محمد شایسته
۱۳۹۶مصادرهاسماعیل یارجانلوبازیگرمهران احمدیمحمدحسین قاسمی۳ فروردین ۱۳۹۷
۱۳۹۶ما شما را دوست داریم خانم یایاناصربازیگرعبدالرضا کاهانیحمید پنداشته۱۸ آبان ۱۳۹۷
۱۳۹۶هزارپارضا هزارپابازیگرابوالحسن داوودیرضا رخشان۱۳ تیر ۱۳۹۷
۱۳۹۵نهنگ عنبر۲ سلکشن رؤیاارژنگ صنوبربازیگرسامان مقدمسامان مقدم۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۳۹۶
۱۳۹۴آبنبات چوبیفرهادبازیگرمحمدحسین فرح‌بخشعبدالله علیخانی۲۷ مرداد ۱۳۹۵
۱۳۹۴دراکولاجوادبازیگر، کارگردان، نویسندهرضا عطارانعلی سرتیپی۹ تیر ۱۳۹۵
۱۳۹۴من سالوادور نیستمناصر ایزدی/سالوادوربازیگرمنوچهر هادیسید امیر پروین‌حسینی،منصور سهراب‌پور۵ اسفند ۱۳۹۴
۱۳۹۳گینسبازیگرمحسن تنابندهسعید ملکان۳ تیر ۱۳۹۴
۱۳۹۳نهنگ عنبرارژنگ صنوبربازیگرسامان مقدمسامان مقدم۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
۱۳۹۲کلاشینکفرضابازیگرسعید سهیلیسعید سهیلی۱ مرداد ۱۳۹۳
۱۳۹۲رد کارپترضا عطارانبازیگر، کارگردان، نویسندهرضا عطاراناحمد احمدی۵ تیر ۱۳۹۳
۱۳۹۲طبقه هساثآقای کمالیبازیگرکمال تبریزیجواد نوروزبیگی۱۵ اسفند ۱۳۹۲
۱۳۹۲استراحت مطلقداوودبازیگرعبدالرضا کاهانیعبدالرضا کاهانی۲۰ اسفند ۱۳۹۳
۱۳۹۱آینه شمعدونبازیگربهرام بهرامیانمحمد کمالی پور
۱۳۹۱دهلیزبهزادبازیگربهروز شعیبیسید محمود رضوی۹ مرداد ۱۳۹۲
۱۳۹۱چه خوبه که برگشتیبازیگرداریوش مهرجوییرضا درمیشیان۷ خرداد ۱۳۹۲
۱۳۹۰بی‌خود و بی‌جهتمحسنبازیگرعبدالرضا کاهانیعبدالرضا کاهانی۸ آذر ۱۳۹۱
۱۳۹۰خوابم می‌آدرضابازیگر، کارگردان، بازنویس فیلمنامه، تدوینرضا عطارانمحمدرضا تخت‌کشیان۲۴ خرداد ۱۳۹۱
۱۳۸۹سه درجه تبعبدالکریمبازیگر، خوانندهحمیدرضا صلاحمندیوسف صمدزاده۲۶ اسفند ۱۳۸۹
۱۳۸۹اسب حیوان نجیبی استبهروز شکیبا/کمال خسروجردیبازیگرعبدالرضا کاهانیسلیمان علی‌محمد۱۶ آذر ۱۳۹۰
۱۳۸۹اخلاقتو خوب کنبازیگرمسعود اطیابیامیر پروین‌حسینی۱۶ آذر ۱۳۹۰
۱۳۸۹هرچی خدا بخوادبازیگرنوید میهن‌دوستپرویز شهبازی۲۸ مهر ۱۳۸۹
۱۳۸۹ورود آقایان ممنوعوحید جبلیبازیگر، خوانندهرامبد جوانعلی سرتیپی، منیژه حکمت۲۵ خرداد ۱۳۹۰
۱۳۸۸بعد از ظهر سگی سگیبازیگرمصطفی کیاییمسعود جعفری جوزانی۱۴ مهر ۱۳۸۹
۱۳۸۸از ما بهتروناحسانبازیگرمهرداد فریدمهرداد فرید۱۱ شهریور ۱۳۸۹
۱۳۸۸نیش زنبوررضابازیگر، خوانندهحمیدرضا صلاحمندعلی سرتیپی۲۰ آبان ۱۳۸۸
۱۳۸۷آقای هفت رنگهوشنگ سامانبازیگر، خوانندهشهرام شاه‌حسینیعبدالله علیخانی، حسین فرح‌بخش۲۹ مهر ۱۳۸۸
۱۳۸۷صندلی خالیبازیگرسامان استرکیعلیرضا شجاع‌نوریاکران نشد (پخش خانگی)
۱۳۸۷هفت و پنج دقیقهبازیگرمحمدمهدی عسگرپورمحمدرضا تخت‌کشیان
۱۳۸۶تسویه حسابعلیبازیگرتهمینه میلانیمحمد نیک بین۲۶ اسفند ۱۳۸۸
۱۳۸۶توفیق اجباریعطابازیگرمحمدحسین لطیفیسید کمال طباطبایی۱۶ آبان ۱۳۸۶
۱۳۸۶خروس جنگیمحمود دل‌ربابازیگر، خوانندهمسعود اطیابییدالله شهیدی۲۰ خرداد ۱۳۸۸
۱۳۸۶قرنطینهبازیگرمنوچهر هادیمحمد نشاط۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۷
۱۳۸۶تیغ‌زنبازیگرعلیرضا داوودنژادعلیرضا داوودنژاد۲۲ خرداد ۱۳۸۷
۱۳۸۵کلاهی برای بارانابیبازیگر، خوانندهمسعود نوابیمحسن وزیری۲۴ مرداد ۱۳۸۶
۱۳۸۴هووعطابازیگرعلیرضا داوودنژادعلیرضا داوودنژاد۲ فروردین ۱۳۸۵
۱۳۸۱کلاه قرمزی و سرونازچنگیزبازیگرایرج طهماسبحمید مدرسی، مجید مدرسی۲۷ آذر ۱۳۸۱
۱۳۷۹سیندرلابازیگرمسعود رسام،بیژن بیرنگمسعود رسام، بیژن بیرنگ۱۳ آبان ۱۳۸۰
۱۳۷۶کلید ازدواجبازیگرداود موثقیخسرو امیرصادقی۱ اردیبهشت ۱۳۷۷

مجموعه تلویزیونی و شبکه خانگی

سالنام مجموعهسمتکارگردانشبکهپخش
۱۳۹۵ماه تی تیبازیگرداوود میر باقریشبکه خانگیفعلاً متوقف شده
۱۳۹۲عقاید یک آکتور سینمامهمانمنیژه حکمتشبکه خانگی۱۳۹۲/۰۵/۳۰
۱۳۹۱قلب یخی (فصل سوم)بازیگرسامان مقدمشبکه خانگی۱۳۹۱
۱۳۹۱گپمهمانرامبد جوانآی فیلم۱۳۹۱/۰۴/۱۵
۱۳۹۰نقطه سر خططراح تیتراژ، مشاور کارگردانسعید آقاخانی۳روتین
۱۳۸۹موج و صخرهمشاور کارگردانمجید صالحی۵نوروز
۱۳۸۸زن‌بابامشاور کارگردانسعید آقاخانی۳نوروز
۱۳۸۷بزنگاهبازیگر، کارگردان، خوانندهرضا عطاران۳رمضان
۱۳۸۶سه در چهارمشاور کارگردان، خوانندهمجید صالحی۱روتین
۱۳۸۵ترش و شیرینبازیگر، کارگردان، خوانندهرضا عطاران۳نوروز ۸۶
۱۳۸۵کتاب‌فروشی هدهدبازیگر مهمانمرضیه برومند۳هفتگی
۱۳۸۴متهم گریختبازیگر، کارگردان، خوانندهرضا عطاران۳رمضان
۱۳۸۳خانه به دوشبازیگر، کارگردان، نویسندهرضا عطاران۳رمضان
۱۳۸۲کوچه اقاقیابازیگر، کارگردان، نویسنده، خوانندهرضا عطاران۵روتین
۱۳۸۱دریایی‌هابازیگرسیروس مقدم۵هفتگی
۱۳۸۰زیر آسمان شهرمشاور کارگردان، نویسنده، بازیگر مهمانمهران غفوریان۳روتین
۱۳۷۹این چند نفرمشاور کارگردان، نویسندهمهران غفوریان۳روتین
۱۳۷۹قطار ابدیبازیگر، کارگردان هنری، نویسندهرضا عطاران، بهروز بقایی۳هفتگی
۱۳۷۸ستاره‌هابازیگر، کارگردان، نویسندهرضا عطاران۵هفتگی
۱۳۷۸حرف تو حرفنویسندهمهران غفوریان۵روتین
۱۳۷۷مجید دلبندمبازیگر، کارگردان، نویسندهرضا عطاران۱هفتگی
۱۳۷۶سیب خندهبازیگر، کارگردان هنری، نویسندهرضا عطاران، شیرین جاهد۱هفتگی
۱۳۷۶سرزمین سبزبازیگربیژن بیرنگ، مسعود رسام۲هفتگی
۱۳۷۵دنیای شیرینبازیگربهروز بقایی۱هفتگی
۱۳۷۴سال خوشبازیگر، نویسندهمهران مدیری۲هفتگی
۱۳۷۳ساعت خوشبازیگر، نویسندهمهران مدیری۲هفتگی
۱۳۷۲پرواز ۵۷بازیگرمهران مدیری، شیرین جاهد۲هفتگی
۱۳۶۹بیدارانبازیگراصغر عبداللهی۲هفتگی

فیلم تلویزیونی

سالنام فیلمسمتکارگردانشبکهپخش
۱۳۹۲زندگی در شهر بزرگبازیگرمحمدرضا آریانشبکه خانگی۱۳۹۲
۱۳۸۶نشانیبازیگرفریدون حسن پور۴تلویزیونی
۱۳۷۹پروانه طلاییبازیگرمسعود نوابی۲تلویزیونی

تئاتر

  • از جمله فعالیت‌های او در تئاتر می‌توان یادگیری تئاتر زیر نظر قطب الدین صادقی و بازی در «موش عاشق» به کارگردانی حسن حامد ۱۳۶۱ * بازی در «شیطان سفید» کارگردان حسن حامد ۱۳۶۳ * «یادگار سال‌های شن» ۱۳۶۳ * «هانی تی» ۱۳۶۳ * «دیکته و زاویه» ۱۳۶۴ * «ملاقات با آقای می‌سی‌سی‌پی» ۱۳۶۴ * «توراندخت» ۱۳۶۵ * «پا انداز» ۱۳۶۶ * «تسلیم شدگان» * «ماهان و کوشیار» ۱۳۶۷ * «عشق» ۱۳۶۷ * «آنتیگونه» ۱۳۶۷ * «مجلس جمعه کشی» ۱۳۶۷ * «دارالحکومه» ۱۳۶۷ * «دوستان بامحبت» ۱۳۶۸ *

موسیقی

خوانندگی تیتراژ سریال کوچه اقاقیا ۱۳۸۲

خوانندگی تیتراژ سریال متهم گریخت (به همراه امیرحسین مدرس) ۱۳۸۴

خوانندگی تیتراژ سریال ترش و شیرین (به همراه محسن نامجو) ۱۳۸۵

خوانندگی در فیلم کلاهی برای باران ۱۳۸۵

خوانندگی تیتراژ سریال سه در چهار (به همراه حمیدرضا ترکاشوند) ۱۳۸۶

خوانندگی تیتراژ فیلم خروس جنگی ۱۳۸۶

خوانندگی در فیلم آقای هفت رنگ ۱۳۸۷

خوانندگی تیتراژ فیلم نیش زنبور ۱۳۸۸

خوانندگی تیتراژ فیلم ورود آقایان ممنوع ۱۳۸۹

خسته شدم به همراه امیرحسین مدرس ۱۳۹۱

منبع: ویکی پدیا